MAJA - MPDNazywam się Karolina Florek i jestem mamą 6 letniej Mai. Majka od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce, postać czterokończynowa, ciężka. W teorii Maja jest dzieckiem leżącym, w praktyce, ostatnie co lubi robić to leżeć.

I tu z pomocą przyszedł nam sprzęt. Majka od ponad 4 lat jest szczęśliwą użytkowniczką(!) sprzętu NF-Walker. Tak się cudownie złożyło, że Maja dostała NF-Walkera w swoje drugie urodziny i był to najlepszy prezent jaki mogliśmy jej podarować. NF-Walker ułatwia Mai to, co utrudnia jej choroba.
Przez pierwsze dwa lata użytkowania NF-Walker służył nam bardziej jako pionizator, Majka uwielbiała w nim stać i się bawić, tak zwyczajnie, jak dziecko. Stała przy stoliczku i bazgrała pisakami, malowała farbami, bawiła się klockami czy grała na pianinku, a im bardziej była brudna i im głośniej zagrała tym zabawa była lepsza! Wszystko to sprawiało jej wiele radości, dawało masę satysfakcji i wzmacniało jej poczucie sprawstwa. To były widoczne korzyści, dla nas rodziców, płynące z użytkowania tego sprzętu, ale poza tym pozytywnym wpływem na rozwój psychiczny Majki, NF-Walker ma również ogromny wpływ na rozwój fizyczny.

W wieku około 4 lat Majka zaczęła coraz częściej poruszać się w NF-Walkerze, wtedy zaczęły się zabawy ‘’w mame’’, wożenie lalek wózku, uciekanie przed rodzicami, pomaganie w sprzątaniu, wyjścia na plac zabaw. Aktywna rehabilitacja to najbardziej skuteczna rehabilitacja jaką można podarować niepełnosprawnemu dziecku. NF-Walker sprawił, że niemożliwe, stało się możliwe.
Poza NF-Walkerem bardzo chętnie korzystamy ze sprzętu Innowalk. Innowalk służy do treningu odruchu kroczenia. Jest idealnym wsparciem dla dzieci, które tego odruchu nie mają. Maja, mimo ogromnych chęci, do dzisiaj ma problemy z naprzemiennym kroczeniem. Z przyjemnością korzystamy z możliwości wypożyczenia sprzętu od firmy EO-Funktion i trenujemy w domowych warunkach, oglądając ulubione bajki, słuchając muzyki, czytając książeczki. W nagrodę za wytrwałość Majka dekoruje Innowalka naklejkami co sprawia ogromną radość jej, ale także kolejnym użytkownikom sprzętu.


Mama - Karolina Florek
Facebook - Maja Florek

KONTAKT

EO-FUNKTION POLSKA s.c.
Roma Łuczak, Adam Kołakowski

Stawnica 33, 77-400 Złotów

Roma Łuczak,   +48 605749492   roma@eo-funktion.pl
Adam Kołakowski,   +48 603079492   adam@eo-funktion.pl

Dział sprzedaży
Piotr Wójcik
+48 604151484    piotr@eo-funktion.pl
Dariusz Ratajczyk
+48 796305605    dariusz@eo-funktion.pl

Dział wynajmu
Roma Łuczak
+48 605749492    roma@eo-funktion.pl