May-Britt - stwardnienie rozsianeMay-Britt jest 44-letnią matką dwójki dzieci, u której 7 lat temu zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. Jej sprawność stopniowo się pogarszała. W zeszłym roku straciła możliwość stania oraz chodzenia. Jej doradca z centrum pomocy technicznej polecił wypróbowanie urządzenia Innowalk, by umożliwić jej aktywność fizyczną oraz złagodzić i zapobiec sztywnościom w ciele.
Na wózku stała się bardziej zależna od innych, jej główna aktywność to zajęcia w pozycji siedzącej, a możliwości ruchu są ograniczone. Nogi „drętwieją” i mięśnie stają się bardziej sztywne i mniej mobilne. Kobieta musi polegać na innych, jeśli chce zmienić swoją pozycję, czy w ogóle przemieścić swoje ciało.
May-Britt chodzi w urządzeniu Innowalk do 40 minut dziennie od czerwca 2015 roku. Ocenia tę aktywność pozytywnie - zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Z entuzjazmem opowiada o przyjemności rozciągnięcia ciała w pozycji stojącej i poczuciu, że znów stoi na własnych nogach.


„Możliwości poruszania się, które zapewnia mi Innowalk, to powiew świeżości w mojej codziennej rutynie. Skurcze, których doświadczam, szczególnie w prawej nodze, maleją podczas korzystania z Innowalk i ten efekt utrzymuje się nawet do 24 godzin. Odczuwana przeze mnie sztywność, zmniejsza się, a moje ciało czuje się swobodniej po sesjach w Innowalku. Mam więcej energii do stawiania czoła codziennemu życiu z SM, kiedy jestem aktywna, każdego dnia nie mogę się doczekać sesji z urządzeniem”

May-Britt
KONTAKT

EO-FUNKTION POLSKA s.c.
Roma Łuczak, Adam Kołakowski

Stawnica 33, 77-400 Złotów

Roma Łuczak,   +48 605749492   roma@eo-funktion.pl
Adam Kołakowski,   +48 603079492   adam@eo-funktion.pl

Dział sprzedaży
Piotr Wójcik
+48 604151484    piotr@eo-funktion.pl

Dział wynajmu
Roma Łuczak
+48 605749492    roma@eo-funktion.pl