SAMUEL KOCH - wypadekSamuel Koch to 31-letni były kaskader i student aktorstwa, który doznał poważnych obrażeń po przeskakiwaniu nad jadącymi samochodami w emitowanym na żywo niemieckim programie „Wetten dass…?” Samuel jest sparaliżowany z powodu uszkodzenia rdzenia kręgowego i potrzebuje pomocy praktycznie we wszystkim.

OD SPORTÓW EKSTREMALNYCH DO ŻYCIA NA WÓZKU
Samuel był jednym z uczestników programu „Wetten, dass…?”, prezentował jeden z najbardziej ryzykownych wyczynów, jakie kiedykolwiek pokazywane były w historii show. Ten niemiecki program jest platformą pozwalającą ludziom na zakłady i jest jednym z show z największą oglądalnością w europejskiej telewizji.
„Robiłem ten skok tak często, że mógłbym go niemalże wykonać z zamkniętymi oczami” - pisze Koch w swojej biografii zatytułowanej Zwei Leben (Dwa życia). Miliony widzów zobaczyły jednak na żywo popis, który skończył się tragicznie. Samuel z założonymi szczudłami do skakania przeskoczył nad trzema samochodami. Przy czwartym wyczyn się nie udał i Samuel upadł na ziemię.

ZDOLNOŚĆ DO WALKI
Pomimo zmieniającego życie wypadku, Samuel odzyskał swoje poczucie humoru i patrzy na świat z pozytywnym nastawieniem. Znów zaczął studiować aktorstwo i występuje teraz zarówno w teatrze, jak i w serialach i filmach. Praca wymaga od niego dobrej formy. Ze względu na swoją dawną atletyczną postawę Samuel próbował wielu różnych terapii, w poszukiwaniu najbardziej odpowiedniego treningu dla siebie.

ROZWIĄZANIE
W centrum rehabilitacyjnym w Kolonii Samuel poznał urządzenie Innowalk Pro. Zarówno on jak i jego rodzina byli pod wrażeniem prostoty i równocześnie możliwości indywidualnego dostosowania i wysokiej efektywności sprzętu. Przy pomocy swojego fizjoterapeuty Samuel obecnie ćwiczy w Innowalk Pro codziennie i naprawdę odczuwa efekty poruszania się w pozycji stojącej.


„Nigdy wcześniej nie używałem urządzenia, które pozwalałoby tak intensywnie trenować moje ciało - autentycznie brakuje mi tchu. Cóż za uczucie!”

Samuel Koch - aktor
KONTAKT

EO-FUNKTION POLSKA s.c.
Roma Łuczak, Adam Kołakowski

Stawnica 33, 77-400 Złotów

Roma Łuczak,   +48 605749492   roma@eo-funktion.pl
Adam Kołakowski,   +48 603079492   adam@eo-funktion.pl

Dział sprzedaży
Piotr Wójcik
+48 604151484    piotr@eo-funktion.pl

Dział wynajmu
Roma Łuczak
+48 605749492    roma@eo-funktion.pl